KAS MES?

Kviečiame ir Jus jungtis prie mūsų propaguojamo aplinkai draugiškesnio gyvenimo būdo. Jeigu norime ateities kartoms palikti nenuniokotą Žemę, turime jau šiandien būti atsakingi ir nusiteikę ją tausoti.

VIZIJA

Atsakingai ir kartu estetiškai papuošti Jūsų miego erdvę. Esame lėtos mados šalininkai, kuriantys savo kolekcijas tik iš aukštos kokybės natūralių, saugių, pasižyminčių ilgaamžiškumu audinių.

MISIJA

Kurti ir plėtoti tvarią ir socialiai atsakingą veiklą, tam naudojant tik natūralias žaliavas, gaminant tvaresnius ir ilgaamžiškesnius gaminius, labiau gamtą tausojančiais būdais.

Neblėstančios klasikos lino, medvilnės ar vilnos gaminiai ilgam apsistos Jūsų namuose, džiugins ne tik Jūsų akis rafinuotu stiliumi, bet neabejotinai pajausite ir kūno malonumą atsigulus į lovą.

 

KAIP MES DIRBAME? KOKIOS MŪSŲ VERTYBĖS?

 

Pasaulį užvaldžiusi greitoji mada skatina vartojimą ne dėl poreikio, o yra skatinama emocinio pirkimo. MoonHome jauna tvari įmonė, pasisakanti prieš skatinamą pigių, bereikalingų daiktų įsigijimą bei kaupimą, todėl nedalyvauja masinėse nuolaidų akcijose ir išpardavimuose. Mes nuoširdžiai tikime ir žinome, kad finansinė investicija į kokybišką ir natūralų gaminį atsipirks greičiau, daiktas tarnaus ilgiau, tuo daromas mažesnis neigiamas poveikis aplinkai, o emocinis pasitenkinimas nevirs į sąžinės priekaištą, dėl besaikio vartojimo. Dirbame, kuriame patys su ta pačia nuostata – negaminame didelių kiekių, nesandėliuojame masinės prekybos. Gaminame tiek, kiek reikia, esam subūrę stiprią, darbščią komandą, tad puikiausiai suspėjame tenkinti visus mūsų klientų poreikius ir pageidavimus.

Nuo pirmų verslavimo dienų prisidedame prie gamtos išteklių tausojimo, todėl kruopščiai atsirenkame kokybiškas žaliavas, sąžiningai gamybos procese paliekame kuo mažiau gamybinių atliekų, taip darant kuo mažesnį neigiamą poveikį aplinkai.

 

Apgalvotai prekės pristatymo procese galutiniam klientui nenaudojame bereikalingų, ilgai yrančių pakavimo medžiagų. Pasisakome prieš plastiko vartojimą, todėl pakuotėse jo atsisakome. Naudojame aplinką tausojančius maišelius, kurie visiškai suyra gamtoje.