Pradžia » Komplektai
No products were found matching your selection.

Linas – seniausia tekstilės rūšis pasaulyje. Tai ekologiškiausias audinys gamybos procese, kurio metu nesusidaro gamtai ir žmogui žalingų produktų, tai neteršianti gamtos gamyba be atliekų. Pati gamta suteikia mums tai, ką galime gauti iš jos geriausio.

Linas – stiprus, netamprus natūralus pluoštas, turintis antiseptinių ir antibakterinių  savybių, yra laidus orui, tinka alergiškiems žmonėms. Iš visų audinių linas sudaro geriausią mikroklimatą odai, oda kvėpuoja, taip pat gerai sugeria drėgmę ir prakaitą. Lininiai audiniai atsparūs statiniam elektros krūviui, silpnina radiacijos poveikį, apsaugo nuo ultravioletinių spindulių, todėl yra naudojami apsaugai net kosminiuose laivuose. Linas greitai glamžosi, tačiau jam būdingos raukšlės laikomos autentiškumo bei geros kokybės ženklu.

Skirtingai, nei natūralus neapdirbtas linas, pramoniniu budu skalbtas ir minkštintas linas po skalbimo ryškiai mažiau traukiasi, nekeičia gaminio formos, išlieka minkštas ir švelnus.

Perkelis – tai tankus vienodų metmenų ir ataudų drobinio pynimo audinys. Priešingai nei satinas, perkelis pasižymi matiniu paviršiumi, kuris ryškėja po kiekvieno skalbimo. Perkelis primena satiną savo kokybe, tankiu bei minkštumu, tačiau jis nėra toks slidus ir žvilgus. Tai ilgaamžis, patvarus audinys, lengvai pralaidus orui, puikiai tinkantis daugiau prakaituojantiems žmonėms.

Satinas – tai audimo būdas, tankiai pinant plonus siūlus įstrižomis linijomis. Šis audimo metodas leidžia išgauti prabangos jausmą kuriantį blizgų, lygų medžiagos paviršių. Satinas yra brangus medvilnės audinys. Satininio suaudimo audinių yra gausybė, todėl kaina priklauso nuo medvilnes pluošto išdirbimo, audžiamų siūlų plonumo, dažų kokybės. Kuo ilgesni medvilnės pluoštai naudojami sukant ploniausius siūlus, tuo audinys bus švelnesnis, minkštesnis bei brangesnis.